, , , ,

Deluxe Perfect Browstyler 5.00ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,750 Lekë

Deluxe Perfect Browstyler 5.00ml

siegel_10.jpg

Xhel i lëngshëm për lyerjen, stilimin dhe fiksimin e vetullave.
Lyen qimet dhe jo lëkurën.
Për shumë modele të vetullave moderne.
Për një pamje që qëndron gjatë, natyrale.
Disponohet në 2 ngjyra natyrale.

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Nadia (verified owner)

  Good service

  Nadia

 2. Basira (verified owner)

  Good service

  Basira

SHOPPING CART

close