Dekorues muri, hekuri shumengjyreshe, 80×3.5xH48 cm 241933

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,490 Lekë

Dekorues muri, hekuri shumengjyreshe, 80×3.5xH48 cm 241933

PERSHKRIMI:

Me një tabelë dekorative ju mund të krijoni humor dhe atmosferë në të gjithë ambjentin. Kjo tabelë sjell thellësi ngjyra dhe jetë, fal printimit me cilësi të lartë realizuar nga fotograf profesionist. Kjo tabelë dekori frymëzuese, duket e madhe në çdo zonë ndenje, dhoma gjumi, apo studio! Bëni një dhuratë të mrekullueshme për familjen dhe miqtë tuaj.

  • Gjerësia : 80 cm
  • Thellësia : 3.5 cm
  • Lartësia : 48 cm
Dekorues muri hekuri shumengjyreshe 80x3.5xH48 cm 241933
Kategori: Etiketa: ,

SHOPPING CART

close