Dege Bredhi Me Kokrra Te Kuqe 16Cm

699 Lekë

Dege Bredhi Me Kokrra Te Kuqe 16Cm-1158211

PERSHKRIMI:

Stoli i Krishtlindjeve me kapëse, degë bredhi me manaferrat e kuq dhe ëmbëlsira.
Kombinoni modele të njëjta ose të ndryshme për një dekor joshës festiv të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe jeshile.
Gjatësia x Gjerësia 16cm×14cm.

 

SHOPPING CART

close