fbpx

Selfie Stick Auris

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,200 Lekë

Pershkrimi:

Ngjyra: e zezë
Materiali: ABS + çelik inox
I përshtatshëm për: celularët, kamerat GpPrp
Pesha e pajisjes: rreth 130g
Madhësia e produktit: rreth 195mm * 35mm * 40mm / 7.68 * 1.38 * 1.57in
Versioni Bluetooth: Bluetooth4.0
Distanca e transmetimit Bluetooth: 10M
Bateria: CR1632
Madhësia e telefonit mbështetës: 4.7-6.0 inç

Karakteristikat:

Karakteristikat:
1. Vetëm 19.5 cm e gjatë, e lehtë dhe kompakte, e lehtë për tu mbajtur.
2. Pajisja e pavarur e telekomandës Bluetooth, lidhni Bluetooth të telefonit celular, mund të kontrolloni në distancë telefonin celular për të marrë fotografi.
3. Për iOS 5.1 ose më shumë telefon celular Apple, sistemi Android 4.3 ose më shumë telefon celular Android.

 

SKU: 87227529 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close