, , , ,

Colours Rimel Volume & Curl 10.00 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,550 Lekë

Clear

Colours Rimel Volume & Curl 10.00 ml

Magjeps me volumin e jashtëzakonshëm të qerpikëve të ndarë në mënyrë delikate.
Furça përkulur lehtë i ngre lart qepikët dhe u jep një volum përrallor.
Është i përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe personat që mbajnë lente kontakti.
Disponohet në 3 ngjyra.

Marka

LR

Ngjyra

Blu, E Zeze, Kafe

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Sonia (verified owner)

  Good quality

  Sonia

 2. Arina (verified owner)

  Very fast delivery

  Arina

SHOPPING CART

close