, , , ,

Colours Lipgloss Jucy Tubes 10.00ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

850 Lekë

Clear

Colours Lipgloss Jucy Tubes 10.00ml

siegel_10.jpg

Ngjyrë buzësh super shkëlqyese dhe që qëndron veçanërisht gjatë.
Trajton falë vitaminës E dhe ekstraktit të rozmarinës.
Disponohet në 3 ngjyra.

Marka

LR

Nuanca

Smoothy Pink, Smoothy Rose

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Rezarta (verified owner)

  Good quality

  Rezarta

 2. Olimpia (verified owner)

  Good quality

  Olimpia

SHOPPING CART

close