, , , ,

Colours Laps për Buzët 1.16gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

800 Lekë

Clear

Colours Laps për Buzët 1.16gr

siegel_10.jpg

Ideal për konture dhe korrigjime.
Kombinimi perfekt për lapsin e buzëve Colours.
Disponohet në 7 ngjyra.

Marka

LR

Nuanca

Brownrose, Hot Chili, Juicy Rose, Magic Mauve, Midnight, Orange Toffee, Warm Rose

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Zane (verified owner)

  Good quality

  Zane

 2. Zheneviene (verified owner)

  Very fast delivery

  Zheneviene

SHOPPING CART

close