, , ,

Chicco Termometër dixhital Dual Comfort 2ne1

(2 customer reviews)
Chicco
Krahasoni

3,430 Lekë

Chicco Termometër dixhital Dual Comfort 2ne1

Termometër dixhital Chicco “Dual Comfort 2in1”

 

Termometri inovativ Chicco përmban një funksionim të lehtë dhe një dizajn të jashtëzakonshëm.

Me termometrin dixhital Chicco “Dual Comfort 2in1” përveç ekranit dixhital “të zakonshëm” të matjes së temperaturës do të keni një ekran të ngjyrosur të temperaturës. Kështu që ju tashmë mund të shihni me një shikim të shpejtë cilën tendencë ka temperatura e pacientit tuaj të vogël (jeshile – pa ethe, e verdhë – një temperaturë e ngritur, e kuqe – ethe).

Maja fleksibël e termometrit dixhital e bën matjen e temperaturës për thesarin tuaj të vogël të sëmurë diçka më të këndshme. Fëmijët janë shumë të arsyeshëm dhe të ndjeshëm kur janë të sëmurë, sepse matja mund të jetë disi e dhimbshme me një termometër pa majë fleksibël më parë. Kjo nuk mund të ndodhë me “Dual Comfort 2in1” nga Chicco.

Termometri i etheve Dual Comfort është i përshtatshëm për matjen e rektumit ose nën krah. Matja zgjat rreth 10 sekonda. Nëse termometri nuk është i nevojshëm, ai mund të ruhet në mënyrë të sigurt në kutinë e furnizuar të magazinimit.

Fusha e dorëzimit: 1 Termometër dixhital Chicco “Dual Comfort 2in1” përfshirë kutinë e magazinimit

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Eftim (verified owner)

    The product is firmly packed

    Eftim

  2. Paloma (verified owner)

    Good quality

    Paloma

SHOPPING CART

close