fbpx

Çelësa me kriket fiso-poligon, set 6 copë (8/10/12/13/14/17mm) 12066

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,050 Lekë

Çelësa me kriket fiso-poligon, set 6 copë (8/10/12/13/14/17mm) 12066

PERSHKRIMI:

Ky set çelësash fiso-poligon me përmasa (8.10.12.13.14.17 mm), shumë cilësor është mjaft i përdorur nga familjarë, në ofiçina, servise apo industri të lehtë. Të prodhuara nga një material krom-vanadium mjaft rezistent dhe të kromuara duke bërë më jetëgjatë produktet.

  • Certifikata : ISO 9001:2008
  • Materiali : Çelik-Karbon
  • Përmasat : 8-17 mm
SKU: 88796662 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close