fbpx

Çelës poligon/poligon kriket 6 copë, çelik-karbon, 8-19 mm 12065

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,750 Lekë

Çelës poligon/poligon kriket 6 copë, çelik-karbon, 8-19 mm 12065

PERSHKRIMI:

Ky set celesash poligon-poligon me përmasa (8×9,10×11,12×13,14×15,16×18,17x19mm), shume cilesore mjaft I përdorur nga familjare,ne oficina,servise,apo industri te lehte.Te prodhuara nga nje material Chrome-Vanadium mjaft rezistent dhe te kromuara duke bere me jetegjate produktet.

  • Certifikata : ISO 9001:2008
  • Materiali : Çelik-Karbon
  • Përmasat : 8-19 mm
SKU: 66349763 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close