fbpx

Çantë veglash, poliestër, 16 ” 76065

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,850 Lekë

Çantë veglash, poliestër, 16 ” 76065

PERSHKRIMI:

Një kombinim i përkryer i një çante të lehtë dhe rezistente në të njejtën kohë, për të mbledhur dhe ruajtur veglat tuaja apo rrobat e punës gjithashtu. Me një dizenjo elegante dhe mjaft praktike në dorën tuaj duke ju mundësuar një përdorim mjaft komod. Prodhuar nga një material poliestre të përforcuar me plastikë në pjesët lidhëse dhe fundore.

  • Përmasa : 16 “
  • Pesha : 1.15 kg
  • Materiali : Poliester
  • Ngjyra : E zezë/Gri/Portokalli
SKU: 16888875 Category:

SHOPPING CART

close