Cante profesionale per Kitare DHEEBB

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Cante profesionale per Kitare DHEEBB

PERSHKRIMI:

Çantë kitare akustike / folklorike  profesionale e bërë nga material poliestër 1680D.

I papërshkueshëm nga uji .

Në dispozicion në ngjyre  të zezë.

Seria ARMOR e çantave  profesionale per kitar, janë të dizajnuara për të ofruar mbrojtje maksimale dhe për të përmbushur të gjitha nevojat e muzikantëve.

Me qepje të përforcuara me dizajn unik.

Pjesa e brendeshme e perbere me nje  shtrese te bute 35mm, dhe veshja totale e brendeshme eshte material velvety

Ato janë të pajisura gjithashtu me pjesën e fiksuar të qafës Velcro dhe bazen per pozicionimin e instrumentit.

Ka xhepa të mëdhenj të përparmë me disa ndarje për libra muzikorë, tableta, kabllo dhe pajisje.

Rripa te  pasëm lehtesisht te  rregullueshem,  të mbushur dhe të tërheqshëm.

Materiali i  grepave   metalike.

 

SHOPPING CART

close