Çantë për biçikletë DUNLOP, 22x14x9 cm, poliestër 51803

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,570 Lekë

Çantë për biçikletë DUNLOP, 22x14x9 cm, poliestër 51803

PERSHKRIMI:

Kjo çantë është ideale për biçikletat tuaja. Çanta vendoset në tubin e biçikletës dhe ka një hapësirë të madhe magazinimi (rreth 20 cm) në njërën anë dhe 2 ndarje më të vogla magazinimi (rreth 10 cm) në anën tjetër. Të gjitha xhepat mund të mbyllen me një zinxhir ose me ngjitës. Gjithashtu ju mund të vendosni dhe një shishe uji në krye të çantës me vija reflektuese.

  • Përmasat : 22x14x9 cm
  • Materiali : Poliester
Cante per biciklete 1 Cante per biciklete 2

SHOPPING CART

close