Çantë për biçikletë DUNLOP, 19x13x6 cm , poliester 51804

1,350 Lekë

Çantë për biçikletë DUNLOP, 19x13x6 cm , poliester 51804

PERSHKRIMI:

Është nje çantë perfekte për përdorim të përditshëm, ku ju mund të merrni me vete lehtësisht gjërat tuaja kudo që të shkoni. Kjo çantë ka dy hapësira magazinimi deri ne 1.5 Lt dhe me një mbyllje me ngjitës.

  • Përmasat : 19x13x6 cm
  • Materiali : Poliester
Cante per biciklete DUNLOP 2 Cante per biciklete DUNLOP 3 Cante per biciklete DUNLOP 1
Kategori: Etiketa: , , ,

SHOPPING CART

close