fbpx

Cante kopshti per femije OOPS My Harness Friend Owl CA3243 -N

2,790 Lekë

Cante kopshti per femije OOPS My Harness Friend Owl CA3243 -N

PERSHKRIMI:

Karakteristikat:
Çantë shpine e butë
Të rehatshme dhe të sigurt
E përkryer për fëmijët në çdo moshë

Përshkrim:
My Harness Friend është realizuar në personazhet e lezetshëm Oops për të argëtuar fëmijën me shokët e tij të preferuar, por është gjithashtu një mënyrë perfekte për ta mbajtur fëmijën tuaj afër gjatë një shëtitjeje. Rripi është i lëvizshëm, duke e shndërruar këtë cante në një çantë shpine të përsosur për fëmijët në çdo moshë

Materiali: Poliester
Te tjera: 230 x 230 x 60 mm
Ngjyra: Te ndryshme
GARANCIA NORMALE: 0
Ean Code: 8033576717586
SKU: 55179175 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close