Çakmak Elektrik BMW

Krahasoni

1,890 Lekë

Çakmak Elektrik BMW-BALK

PERSHKRIMI:

Çakmak Elektrik BMW.

Çakmaku ben deri ne 100 ndezje per karikim.

Vjen ne 3 ngjyra blu, silver dhe lejla me logon e BMW.

Ne paketim ka fishen e karikimit.

 

SKU: 94977312 Category: Tag:

SHOPPING CART

close