Çakmak Elektrik Audi

Krahasoni

1,890 Lekë

Çakmak Elektrik Audi-BALK

PERSHKRIMI:

Çakmak Elektrik Audi.

Çakmaku ben deri ne 100 ndezje per karikim.

Vjen ne 3 ngjyra blu, silver dhe lejla me logon e Audit.

Ne paketim ka fishen e karikimit.

 

 

SKU: 19677321 Category: Tag:

SHOPPING CART

close