Bullon + dado dhe upa per fiksimin e berrylit (24107). 24108

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,513 Lekë

Bullon + dado dhe upa per fiksimin e berrylit (24107). 24108

PERSHKRIMI:

Seti ”Dost”-Bullon, dado dhe upa janë aksesorë të domosdoshëm për fiksimin e berrylit të WC-së.Paketimi përmban një bullon 37 cm,tre dado,dy rondele,dy vida dhe dy upat plastike.Ky set aksesorësh ‘’Dost’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi për bërrylin (24107)

 • Lloji artikullit : Aksesorë fiksues
 • Marka : Dost
 • Materiali : Inoks
 • Gjatesia (cm) : 37
 • Sasia e paketimit : 10 copë
 • Tipi : Për bërrylin 24107
 • Numri i Modelit : 04.13.00.00

SHOPPING CART

close