”Brixo”-Difuzor per rubinet PVC 7cm,22×1” F me adaptor 24×1 M-kursim uji 28402

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

644 Lekë

”Brixo”-Difuzor per rubinet PVC 7cm,22×1” F me adaptor 24×1 M-kursim uji 28402

PERSHKRIMI:

Difuzoret Brixo janë shumë funksionale dhe marrin vec pak hapësirë krahasuar me avantazhet e tyre. Për të arritur funksionet e kerkuara ju thjesht mund të lëvizin koken e difuzorit. Jane mjaft efikase ne banjo për pastrimin e pastës se dhëmbëve ose kremit rroje . Në kuzhinë, ajo e bën shpëlarjen e enëve një punë te lehtë . Difuzori Brixo arrin në cdo kënd të të lavamanit apo lavapjates tuaj duke ju ndihmuar te kurseni ujin.

  • Lloji artikullit : Difuzor
  • Marka : Brixo
  • Materiali : PVC
  • Përmasa : 7cm,22×1”
  • Tipi : Me adaptor 24×1 M

SHOPPING CART

close