fbpx
,

Box Me Bluetooth Dunlop, 2×3 W, 400 mAh, 15.8×10.8×1.8 cm 800714

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,250 Lekë

Box Me Bluetooth Dunlop, 2×3 W, 400 mAh, 15.8×10.8×1.8 cm 800714

PERSHKRIMI:

Ky boks me kasë alumini krijon një tingull të cilësisë së lartë. Falë teknologjisë bluetooth ju fare lehtë mund ta lidhni atë me telefona celularë, smartphone, tableta, laptop dhe PC. Përveç kësaj, ajo ka në brendësi një radio FM dhe një mikro kartë SD slot, kështu që ju mund të luani muzikë direkt nga një kartë memorie.

  • Tipi : Atopolant me Bluetooth
  • Bateri : 400mAh
  • Fuqia : 2x3W
  • Shkalla e mbrojtjes : IPX4
  • Përmasat : 5.8×10.8×1.8 cm
SKU: 43967993 Categories: , Tags: , ,

SHOPPING CART

close