Boks LEERFEI D-092 Multimedia Wooden Speaker

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,500 Lekë

Altoparlanti prej druri USB duket klasik dhe tregon elegance per ambientin tuaj.

Tingulli  dhe cilesia e zerit jane te paster ,  rezulton është shumë i mirë.
Përmasat e altoparlantit (1 altoparlant): Gj x L x H = 7,5 cm x 10 cm x 15 cm

Specifikimet:
Fuqia e daljes: 3Wx2 – SNR: 60> dB
Përgjigja e frekuencës: 90Hz – 20KHz
Tensioni i furnizimit me energji elektrike: USB 5V

e5b387cb188a8f502a9a0579db39d78e 2101191238118782 02 medium 1

Kategori: Etiketa: ,

SHOPPING CART

close