fbpx

Blender, Iskra, 300 W, 1.5 Lt, 2 nivele shpejtësie, gotë qelqi 810294

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Blender, Iskra, 300 W, 1.5 Lt, 2 nivele shpejtësie, gotë qelqi 810294

PERSHKRIMI:

Grirësi i perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

  • Fuqia : 300 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti : 1.5 Lt
  • Materiali i thikave : Celik inox
  • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie
SKU: 34589855 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close