Blender dore, ETA, 400 W, 2 nivele shpejtësie, 85 dB 810074

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,186 Lekë

Blender dore, ETA, 400 W, 2 nivele shpejtësie, 85 dB 810074

PERSHKRIMI:

Grirësi i perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

SKU: 18137788 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close