Blender dore, Alpina Switzerland, 700 W, 2 nivele shpejtësie, 220-240 V 803276

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Blender dore, Alpina Switzerland, 700 W, 2 nivele shpejtësie, 220-240 V 803276

PERSHKRIMI:

Blender dore Alpina Switzerland 700W prej çeliku inox dhe 2 shpejtësi. Ju nuk do të dëshironi ta lini këtë blender dore nga duart tuaja. Shumë e lehtë me dorezë të dizajnuar posaçërisht për rehati maksimale. Thikat e saj prej çeliku inox e bëjnë atë të aftë për të prerë shumëllojshmëri ushqimesh dhe për të bërë shumë receta. Ideale për frutat, produktet e qumështit, salcat, supat, majonezën, lëngjet, pijet, ushqimet për fëmijë.

  • Tipi : Blender dore
  • Fuqia : 700 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Nivele shpejtësie : 2
Blender dore 1 4 Blender dore 2 4 Blender dore 3 4 Blender dore 4 2

SHOPPING CART

close