Bio-Deodorant Per Trupin Butesi Dhe Rehati

1,386 Lekë

Bio-Deodorant Per Trupin Butesi Dhe Rehati-G-C

PËRSHKRIMI

 Deodoranti ju siguron kujdes të butë dhe një ndjenjë freskie të qëndrueshme në fytyrë.

 Ekstrakti organik i Acerolës mbron lëkurën nga acarimi dhe thatësia dhe ndihmon në rikthimin e lëkurës.

 Pluhuri i perlave të detit i jep lëkurës një ndjenjë rehatie dhe butësie.

 Acidi hialuronik ka një efekt të thellë hidratues, duke e lënë lëkurën të butë dhe të shëndritshme.

 Kripa e zinkut është një absorbues natyral i shkëlqyer, i cili i jep lëkurës freski për një kohë të gjatë.

 Nuk bllokon poret.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Pearl Powder, Xanthan Gum, Zinc Ricinoleate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Propanediol, Vegetable Glycerin (vegetable glycerin) , Perfume, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic Acid), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SKU: 68341784 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close