Bide, Quadra, me montim ne mur, e bardhë, porcelan, H43x36x55 cm 220246

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,980 Lekë

Bide, Quadra, me montim ne mur, e bardhë, porcelan, H43x36x55 cm 220246

PERSHKRIMI:

Stili modern i bidesë QUADRA i inkasuar në mur ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj. Dizenjuar në linja të harkuara, kjo bide ofron raportin ideal përmasë- formë që përmbush nevojat tuaja. Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtëzuar montimin.

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 23 cm
 • Gjerësia : 36 cm
 • Thellësia : 55 cm
 • Lartësia : 43 cm

Bide Quadra me montim ne mur e bardhe porcelan H43x36x55 cm 220246

SHOPPING CART

close