Biçikletë, Max, Stella, 27.5″, e zeze, 6.0 53930

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

36,246 Lekë

Biçikletë, Max, Stella, 27.5″, e zeze, 6.0 53930

PERSHKRIMI:

Biçikletë, Max, Stella, 27.5″, e zeze, 6.0 ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore. Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë. Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

  • Rrota : 27.5 “
  • Numri i marsheve : me 21 shpejtësi
SKU: 35517564 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close