Biçikletë, 16″, për djem, e verdhë/ portokalli/ blu 51968

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,186 Lekë

Biçikletë, 16″, për djem, e verdhë/ portokalli/ blu 51968

PERSHKRIMI:

Kjo biçikletë është një zgjidhje e mrekullueshme për të mësuar fëmijën tuaj sesi të ngasin biçikletën. Kjo biçikletë është ideale për lëvizjen nëpër lagje, është e pajisur me rrota ndihmëse dhe me një mbrojtëse zhinxhiri për eleminimin e zhurmave.

  • Rrota : 16”
  • Materiali : Celik
  • Numri i marsheve : me një shpejtësi
  • Pesha : 10 kg
SKU: 55932977 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close