Biciklete 12″ per djem KENT STREET TACER 68178

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,400 Lekë

Biciklete 12″ per djem KENT STREET TACER 68178

PERSHKRIMI:

Biciklete 12″ per djem KENT STREET TACER do argetoje pa mase te vogelin tuaj. Kjo biciklete vjen e mire menduar, me goma ndihmese te rregullueshme dhe me doreza shume komode dhe praktike.

  • Përmasa : 12″
  • Pesha : 10.9 kg
  • Materiali : Celik
  • Numri i marsheve : me një shpejtësi
SKU: 82492398 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close