fbpx

BCAA QNT (AMERICAN)

2,500 Lekë

BCAA QNT (AMERICAN)

SASIA 100 KAPSULA

Ndermjet aminoacideve , L-Leucine, L-Valine dhe L-Isoleucine jane 3 aminoacidet e ndodhura me shume ne indet muskulore.

Per  te maksimizuar veprimin e ketyre 3 aminoacideve kryesore , kemi shtuar edhe vitamin B6.

Perdorimi

Merni 3-6 kapsula perpara ose pas stervitjes

SKU: 35549412 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close