fbpx

Batanije me ngrohje elektrike Kaleo TPS TK81, 60W, 150×80 cm, 100% lesh i pastër 84682

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Batanije me ngrohje elektrike Kaleo TPS TK81, 60W, 150×80 cm, 100% lesh i pastër 84682

PERSHKRIMI:

Batanija me ngrohje elektrike do tju sigurojë ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme, është lehtësisht e paketueshme dhe në përmasa të vogla. Eshtë ideale si aksesor udhetimi.

  • Tipi : Batanije me ngrohje elektrike
  • Fuqia : 60 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Masa : 150×80 cm

SHOPPING CART

close