fbpx

Batanije me ngrohje elektrike 6877L 46370

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,500 Lekë

Batanije me ngrohje elektrike 6877L 46370

PERSHKRIMI:

Batanija me ngrohje elektrike do t’ju sigurojë ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme. Është lehtësisht e paketueshme dhe në përmasa të vogla. Është ideale si aksesor udhëtimi.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 150W
 • Gjatesia (cm) : 140
 • Gjerësia (cm) : 180
 • Lahet në lavatriçe : Lahet me dore dhe ne lavatrice ne 40°C
 • Temperatura e kontrolluar : Kontroll dixhital (me sinjalizim led)
 • Sasia e paketimit : 1
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
SKU: 19768498 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close