fbpx

Bastun me palosje alumin H80-90 cm i zi.Doreza plastike 28446

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Bastun me palosje alumin H80-90 cm i zi.Doreza plastike 28446

PERSHKRIMI:

Bastuni është nje ndihmës themelor ne lëvizshmëri. Ai ka qenë në përdorim për një kohë mjaft të gjatë me trup druri duke u përdorur zakonisht nga të moshuarit në të kaluarën. Sot së bashku me bastunet klasike prej druri, mund të zgjedhni dhe bastune të lehta alumini apo plastike te palosshme për transportueshmëri lehtë.

 • Lloji artikullit : Bastun
 • Marka : Mobiak
 • Numri i Modelit : 0809256
 • Materiali : Alumin
 • Përmasa : H80-90 cm
 • Pesha maksimale (kg) : 100

SHOPPING CART

close