Bango për lavaman, materiali MDF, (e bardhë), 50x80xH8 cm 220350

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,090 Lekë

Bango për lavaman, materiali MDF, (e bardhë), 50x80xH8 cm 220350

PERSHKRIMI:

Pinoku prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Kjo bango mund të kombinohet lehtësisht me një lavaman të bardhë porcelani. Ofron një stil të veçantë në dekorin e tualetit tuaj, lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur dhe shumë moderne për tualete me hapësira mesatare. E prodhuar në material MDF, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj lageshtirës. Ngjyra e bardhë kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyrëshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Me këtë bango ju mund të rimodeloni tualetin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

  • Materiali : MDF
  • Gjatësia : 80cm
  • Gjerësia : 50cm
  • Trashësia : 8cm
Bango per lavaman materiali MDF e bardhe 50x80xH8 cm 220350 1 Bango per lavaman materiali MDF e bardhe 50x80xH8 cm 220350 2 Bango per lavaman materiali MDF e bardhe 50x80xH8 cm 220350 3

SHOPPING CART

close