Balsam Zbutes Para Dhe Mbas Depilimit Per Femrat Me Kaktus Organik

2,604 Lekë

Balsam Zbutes Para Dhe Mbas Depilimit Per Femrat Me Kaktus Organik-G-C

PËRSHKRIMI

Balsam Organik para dhe mbas depilimit në trup dhe zonave intime të femrave me ekstrakt Kaktusi dhe vajra të çmuar nga ECOLATIER për një depilim ultra të butë te këmbët dhe zonat delikate që ndihmon në heqjen e qimeve pa dëmtuar lëkurën.

Siguron lehtësinë e rrëshqitjes, zbut dhe hidraton lëkurën.

E bën atë jashtëzakonisht të butë dhe të lëmuar.

PËRBËRËSIT ORGANIKË: Ekstrakti organik i kaktusit përmban një përqendrim të lartë të antioksidantëve, flavonoideve, karotenit dhe vitaminës C, të cilat janë të përfshira në metabolizëm. Rivendos hidrobalancën natyrale të lëkurës, hidraton intensivisht, përmirëson elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e saj.

PËRBËRËSIT AKTIVË: Vaji Opuntia e ngop thellësisht lëkurën me elementë mikro dhe makroelement, zbut dhe rikthen elasticitetin natyror të lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni balsamin në lëkurën e lagur në të gjithë pjesën që dëshironi të depiloni dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract, Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetrimonium Chloride, Xanthan Gum, Organic Opuntia Ficus -Indica Seed Oil (Organic Opuntia Oil), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Sodium Hydroxide, Amyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

SHOPPING CART

close