Balsam Ushyes Per Floke Te Dendura Me Ekstrakt Acai Berries Dhe Vaj Makadamia

1,596 Lekë

Balsam Ushyes Per Floke Te Dendura Me Ekstrakt Acai Berries Dhe Vaj Makadamia-G-C

PËRSHKRIMI

Balsami ushqyes me vaj macadamia dhe ekstrakt acai berry ushqen flokët me vitalitet, i rikthen, i bën më të kontrollueshme dhe shton volumin.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Butyrospermum parkii (Shea butter) oil (Shea butter), Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil (Macadamia oil), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado oil), Euterpe Oleracea (Acai) Fruit extract (Acai berry extract), Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Cetearyl Alcohol (from coconut oil), Behentrimonium Chloride, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydroxyethylcellulose (from cellulose), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Guar Bum) (Guar gum) (Guar gum) (vitamin B3), Calcium Pantothenate (vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate (vitamin C), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Pyridoxine HCL (vitamin B6), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Perfoxume, Phenoxyethanol, Ethylphenol Dimethiconol, Citric acid

SHOPPING CART

close