Balsam Ushqyes Per Floke Te Demtuar Dhe Te Thate Me Arre Kokosi Dhe Lotus

2,240 Lekë

Balsam Ushqyes Per Floke Te Demtuar Dhe Te Thate Me Arre Kokosi Dhe Lotus-G-C

PËRSHKRIMI

Balsam flokësh Rivitalizues me Arrë kokosi dhe Lotus nga CAFEMIMI i cili ushqen flokët me vitalitet, bën më të kontrollueshëm dhe i shton volumin.

Ekstrakti i rigonit ushqen flokët me vitamina.
Balsami përmban vitamina në maksimum për ushqyerjen e flokut.

Rivendosni në mënyrë aktive strukturën e flokëve dhe rrisni elasticitetin e tyre.

 Formulime të zhvilluara posaçërisht duke përdorur superushqime – përbërës unikë me një përqendrim të lartë të vitaminave dhe lëndëve ushqyese.
 Nuk përmban produkte shtazore
 Nuk është testuar në kafshë
 Produkti është i certifikuar nga Vegan

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Origanum Vulgare Flower / Leaf / Stem Extract (Oregano Extract), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Behentrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (Plant Based), Hydrolyzed Wheat Proteins (Wheat Proteins), Hydrolyzed Rye Proteins (Rye Proteins), Hydrolyzed Oats Proteins (Oat Proteins), Macadamia Integrifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ceteareth-20, Parfumeool, Benzyl Alxide, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid Amyl Сinnamal

SHOPPING CART

close