Balsam Ushqyes Dhe Forcues Flokesh Me Argan Maroken

Krahasoni

2,324 Lekë

Balsam Ushqyes Dhe Forcues Flokesh Me Argan Maroken-G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i arganit ushqen dhe forcon flokët përgjatë gjithë gjatësisë, përmirëson strukturën dhe nxit rritjen e tyre aktive.

Keratina e hidrolizuar jep efekt mëndafshi antistatik dhe mbron nga skajet e ndara.

Ekstrakti Amla forcon flokët përgjatë gjithë gjatësisë, përmirëson strukturën e flokëve dhe nxit rritjen aktive.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Emblica Officinalis (Indian Gooseberry) Fruit Extract (Amla Extract), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera Juice), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract (Olive Extract), Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract (Pomegranate Extract), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil (Argan Oil), Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Inulin (from Chicory root) (from Chicory Root), Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrolyzed Keratin (Hydrolyzed Keratin), Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil (rapeseed oil), Sesamum Indicum Seed Oil (sesame oil), Silk Amino Acids (Silk Proteins), Fruit Acids Complex: Limon (Lemon) Peel Extract (Lemon Peel Extract), Lactic Acid,Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract (экстракт Сахарного Тростника), Malic Acid, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Hydroxyethylcellulose, Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

SHOPPING CART

close