Balsam Rigjenerus Dhe Shkelqyes Me Vaj Argani Dhe Qumesht Kokosi

1,624 Lekë

Balsam Rigjenerus Dhe Shkelqyes Me Vaj Argani Dhe Qumesht Kokosi-G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i arganit rigjeneron shpejt flokët, rafinon strukturën e tyre dhe rrit shkëlqimin.

Qumështi i kokosit përmban proteina dhe ka një efekt biolaminimi.

Balsami është ideal për të gjitha llojet e flokëve dhe nuk i rëndon ato.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Butyrospermum parkii (Shea butter) oil, Argania Spinosa (Argan) Oil, Cetearyl Alcohol (from coconut oil), Caprylic / Capric Triglyceride, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Hydrolyzed Keratin (Keratin ), Coconut milk extract (coconut milk), Behentrimonium Chloride, Betaine (from sugar beet), Hydroxyethylcellulose (from cellulose), Panthenol (provitamin B5), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin extract finger lime fruit), Perfume, Polyquaternium-10, Citric Acid, Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Maltodextrin

SHOPPING CART

close