Balsam Per Forcimin Dhe Rritjen E Flokeve Me Ekstrakt Shege Dhe Gjalpe Shea

1,596 Lekë

Balsam Per Forcimin Dhe Rritjen E Flokeve Me Ekstrakt Shege Dhe Gjalpe Shea-G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti i shegës ka një efekt vitaminizues, parandalon zbokthin, forcon flokët.

Vaji jojoba ushqen folikulat e flokëve, mbron flokët dhe nxit rritjen aktive.

Balsami është ideal për të gjitha llojet e flokëve.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Butyrospermum parkii (Shea butter) oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Jojoba oil), Cetearyl Alcohol (from coconut oil), Caprylic / Capric Triglyceride, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Exract (pomegranate extract) , Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Hydrolyzed Keratin (Keratin), Behentrimonium Chloride, Betaine (from Sugar Beet), Hydrolyzed Wheat Proteins (Wheat Proteins), Hydrolyzed Rye Proteins (Rye Proteins), Hydrolyzed Oat Proteins (Oat Proteins), Hydroxyethyllose (from cellulose), Panthenol (provitamin B5), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Perfume, Polyquaternium-10, Citric Acid, Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Maltodextrin

SHOPPING CART

close