Balsam Organik Zbutes Dhe Shkelqyes Flokesh Me Ullinj

2,044 Lekë

Balsam Organik Zbutes Dhe Shkelqyes Flokesh Me Ullinj-G-C

PËRSHKRIMI

Balsami i flokeve m Ullinj Organik nga ECOLATIER falë përbërësve aktivë në përbërje, ushqen dhe trash në mënyrë efektive flokët, mbron nga brishtësia dhe stresi.

Përbërësit Organikë: Vaji i Ullirit Organik është një produkt premium dhe ka një përbërje të ekuilibruar, përmban minerale, vitamina dhe acide yndyrore të ngopura, të cilat janë të shkëlqyera në luftën kundër plakjes.

Ekstraktet e vajit të ullirit ushqen lëkurën dhe flokët me lëndë ushqyese në një formë të disponueshme. Mbron tonin dhe rininë e lëkurës së fytyrës dhe trupit.

Përbërësit aktivë: Ekstrakti i portokallit hidraton, ushqen dhe tonifikon lëkurën e kokës dhe parandalon humbjen e flokëve.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Olea Europaea Leaf Extract (Organic Olive Extract), Citrus Aurantium Dulcis (Bitter Orange) Flower Extract (Orange Flower Extract), Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Elaeis Guineensis (Palm) Oil (Palm Oil) ), Betaine natural extract (sugar beet extract), Inulin, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (organic olive oil), Cetrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SKU: 12935411 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close