Balsam Organik Rigjallerues I Thelle Flokesh Me Argan

Krahasoni

2,044 Lekë

Balsam Organik Rigjallerues I Thelle Flokesh Me Argan-G-C

PËRSHKRIMI

Balsami Organik me Argana, nga ECOLATIER falë përbërësve aktivë në përbërje, ushqen dhe trash në mënyrë efektive flokët, duke i mbrojtur nga brishtësia dhe stresi.

Përbërësit Organikë: Vaji Organik i Arganit për shkak të përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore të pangopura, vitaminës E, rikthen intensivisht flokët e tharë dhe të dobësuar.

Ndihmon në rikthimin e forcës së tyre natyrore, zvogëlimin e brishtësisë dhe shtimin e shkëlqimit. Hidraton në mënyrë perfekte lëkurën, parandalon plakjen për shkak të përmbajtjes së steroleve, ka veti anti-inflamatore, eliminon thatësinë acarimin dhe përmirëson gjendjen e kokës.

Përbërësit aktivë: Ekstrakti i bajames ngop thellësisht lëkurën e kokës dhe flokët me substanca të dobishme, vitamina dhe lagështi jetësore, dhe ndihmon në procesin e rigjenerimit të qelizave.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Organic Argania Spinosa (Argan) Seed Oil (Organic Argan Oil), Behentrimonium Chloride, Ceteareth-20, Hydrolyzed Wheat Protein, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Sodium Glucose Benzoate

SKU: 65852134 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close