Balsam Organik Forcues Rrenjesh Dhe Rritje Intensive Te Flokeve Me Aloe Vera

2,044 Lekë

Balsam Organik Forcues Rrenjesh Dhe Rritje Intensive Te Flokeve Me Aloe Vera-G-C

PËRSHKRIMI

Balsami Organik me Aloe Vera, nga ECOLATIER falë përbërësve aktivë në përbërje, ushqen dhe trash në mënyrë efektive flokët, duke i mbrojtur nga brishtësia dhe stresi.

Përbërësit organikë: Ekstrakti organik i aloe verës përmban vajra esenciale, enzima, vitamina, aminoacide, minerale, polisakaride, fitoncide, ka një biodisponibilitet të lartë dhe është një stimulues natyral i rigjenerimit të qelizave dhe indeve të cilat sigurojnë hidratim të thellë, qetëson lëkurën dhe e bën atë të butë.

Forcon në mënyrë efektive flokët dhe ka një efekt të dobishëm në lëkurën e kokës.

Përbërësit aktivë: Vaji Macadamia zbut flokët, i pasuron ato me elementë të pasur dhe vitamina.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice (Organic Aloe Vera Extract), Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Macadamia Integrifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Proteins (Wheat Proteins), Hydrolyzed Rye Proteins (Rye Proteins), Hydrolyzed Oats Proteins (Oat Proteins), Niacinamide (Vitamin B3), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Pyridoxine HCl (Vitamin B6), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica

SKU: 56323142 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close