Baby Rodeo Chicco P-B

Krahasoni

10,500 Lekë

Baby Rodeo Chicco P-B

PERSHKRIMI :

Kali i vogel qe lekunder me rrota

Nje loder e markes se njohur Chicco 

Per femije mbi 1 vjeç dhe argetimin e tyre

Loja ka 3 funksione:

DONDOLO – me një bazë praktike të lëvizshme për të lëkundur në siguri të plotë;

CAVALCABILE – thjesht hiqni bazën dhe fëmija mund të shkojë dhe të luajë ku te deshiroje

QENDRA E AKTIVITETEVE ELEKTRONIKE – Dy butona aktivizojnë dritat dhe muzikën dhe loja vazhdon me sensorë interaktivë që i japin jetë Baby Rodeo!

SKU: 14713913 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close