fbpx

Aspirator rrethore 320m³/h ventilator F110mm 230V – 50Hz 42724

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,000 Lekë

Aspirator rrethore 320m³/h ventilator F110mm 230V – 50Hz 42724

PERSHKRIMI:

Aspiratorë me fuqi 17W ,me kapacitet 320m³/h dhe me seksion dalje 110mm.Nuk keni dritare në cdo ambjent? Tashmë egziston një zgjidhje,aspiratorët jo vetëm do ta pasurojnë me ajër të freskët ambjentin por do të largojnë aromat e këqija dhe avujt.Janë lehtësisht të montueshëm me një dizajn fin, të qetë gjatë punimit dhe me seksione të ndryshme .(ju nuk keni përse të ndërhyni në linjat e shkarkimit pasi egziston një gamë e gjerë aspiratorësh me fuqi dhe seksione daljeje të ndryshme, ju ngelet vetëm të zgjidhni.)

 • Tipi : Aspirator
 • Gjatësia : 16cm
 • Gjerësia : 10cm
 • Ngjyra : I bardhë
 • Tensioni : 230V
 • Fuqia : 17W
 • Niveli i zhurmes (dBa) : <50
 • Seksioni shkarkimit (mm) : 109mm
 • Kapaciteti (m³/h) : 320
SKU: 89717783 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close