, , , ,

Aloe Vera Drinking Gel Active Freedom 1000.00ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

7,700 Lekë

Aloe Vera Drinking Gel Active Freedom 1000.00ml

Aloe Vera Drinking Xhel Active Freedom
Pershkrim:
Aloe Vera Drinking Xhel Active Freedom – Specialisti i lëvizjes
Aloe Vera Drinking Xhel Active Freedom është mbrojtja më e mirë për një sistem normal muskulo-skeletal.
Për të mbajtur mirë gjymtyrët është e domosdoshme të lëvizësh rregullisht dhe të furnizosh trupin me lëndët më të rëndësishme ushqyesve. Aloe Vera Drinking Xhel Active Freedom ofron një kombinim optimal të përbërësve aktivë për të ndihmuar sistemin lëvizës.
LR e pasuron xhelin e gjethes Aloe Vera me vitaminat C dhe E. Vitamina C ndihmon funksionimin e eshtrave dhe nyjeve dhe forcom sistemi tuaj lëvizës. Nyjet tuaja do t’ju falënderojnë për lëvizjen e rregullt në kombinim me Aloe Vera Active Freedom!
Perberesit:
Aloe Vera (Barbadensis Miller) xhel (88 %), fruktozë, hidrosilatë kolagjeni,
koncentrat lëngu portokalli, sulfat kondroitinë (0,5 %), sulfat glukosaminë, lëndë acidifikuese (acid limoni), stabilizator (xantan), lëndë konservuese (sorbat kaliumi), aromë natyrale portokalli, vitaminë C (L – acid ascorbin), vitaminë E (DL – alfa tokoferyl acetat).
Aplikimi:

Doza e rekomanduar: 3 x në ditë 30 ml Aloe Vera Drinking Xhel Active Freedom, më mirë do të ishte përpara vakteve (mund ta holloni me ujë ose lënga frutash).

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Delina (verified owner)

  Good quality

  Delina

 2. Natali (verified owner)

  Super

  Natali

SHOPPING CART

close