fbpx

Adaptor Type C Per Muzike Dhe Karikim

149 Lekë

Adaptor Type C Per Muzike Dhe Karikim-1180364 J

PERSHKRIMI:

Përshtatës i tipit C për të dëgjuar muzikë dhe për të karikuar telefonin tuaj celular në të njëjtën kohë.

Pajtueshmëria me modelet Samsung / Huawei / Xiaomi, etj.

Që kanë një prizë Type-C.

Lidhës 1 Mashkull Tipi-C me 2 femra Lloji-c.

Gjatësia x Gjerësia: 2.5×1 cm

Gjatësia x Gjerësia e Pakos: 12.5×8 cm

SKU: 45173226 Category: Tag:

SHOPPING CART

close