Celularë Ekonomik, në Shitje

Telefonat celularë janë artikujt më thelbësorë në jetën e përditshme, duke kombinuar komoditetin, ndërlidhjen dhe tiparet e shkëlqyera. Blini telefonin më të fundit duke përfshirë orë inteligjente dhe celularët thelbësorë në PinokuAl. Është e lehtë, me mijëra telefona, tableta dhe pajisje telefonike me çmim të arsyeshëm.

PinokuAl ka bërë një udhëzues blerjeje për t’ju ndihmuar të gjeni telefonin e duhur celular duke shfletuar markën, diapazonin e çmimeve, sistemin operativ, rezolucionin e ekranit, madhësinë e ekranit etj. Më e rëndësishmja është që telefonat që kemi janë të gjithë të zhbllokuar dhe të gatshëm për përdorim në të gjithë botën. Pavarësisht se çfarë buxheti keni, ju mund të gjeni celularin e duhur në PinokuAl.

Përdoruesit e Pinoku.al mund të zgjedhin nga markat e krijuara dhe inovative të telefonit, duke përfshirë Xiaomi, Huawei, Lenovo, OnePlus, LeTV, MOTO, NUBIA, AUSU, DOOGEE, OUKITEL, LEAGOO, OPPO, CUBOT, KEN XIN DA, Ulefone, Vernee, ZTE, dhe me shume. Gjithashtu, ne kemi rinovuar edhe serinë e iPhonë-ve.

Bëni blerjen e telefonave më të mirë për veten tuaj gjithashtu edhe dhurata për të dashurit tuaj.

Bazuar në Hulumtimet Tona, Këtu Është Lista e Telefonit më të Fundit Android dhe Apple iPhone në vitin 2020 që Mund ta Blini me Çmimet më të Mira:

Samsung Galaxy A11
Tecno Pouvoir 4 Pro
Tecno Camon 12 Pro
Tecno Camon 15 Air
Tecno Camon 16
Samsung Note 20
Samsung Note 20 Plus
Samsung Galaxy A31
Infinix Hot 9
Infinix Zero 8
Infinix Note 7
Itel P36
Itel P36 Pro Lite
iPhone 11
iPhone 11 Pro Max
iPhone 8
iPhone SE
Nokia 7.2
Huawei Y7 Prime
Oppo A92
Xiaomi Redmi 9

Merrni një Telefon të Lirë

Blerja e një telefoni të përdorur, drejtpërdrejt nga një shitës tjetër, zakonisht do të thotë që po merrni çmimin më të mirë në dispozicion. Ne e bëjmë më të lehtë për të gjetur një telefon të përdorur butësisht me një çmim më të lirë në PinokuAl.

Blini me Besim

PinokuAl nuk lejon telefona të sajuar. Ne kërkojmë që çdo telefon i renditur për shitje në PinokuAl të jetë plotësisht funksional, dhe stafi ynë rishikon dhe miraton çdo listë. Blini me besim në tregun tonë të sigurt.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

A do të bien çmimet e telefonit?

Po, çmimet e telefonave të përdorur do të bien me kalimin e kohës kur modelet më të reja të dalin në treg. Shitësit me pakicë zakonisht zbritin pajisjet e reja kur njoftohet një model i ri. Në PinokuAl çmimet e përdorura bien çdo ditë, do të thotë që ju mund të merrni ofertën më të mirë që sot.

Kur do të bien çmimet e telefonit të vjetër?

Çmimet e telefonave të përdorur bien në mënyrë të vazhdueshme me kalimin e kohës, domethënë ju mund të merrni një blerje të madhe sot. iPhone të rinj, të shitur nga Apple dhe shitës të tjerë me pakicë, zakonisht shohin vetëm një rënie të çmimit rreth asaj kohe të daljes në treg të modelit tjetër.

Si Mund të Merrni Një Telefon të Ri Por të Lirë?

Mënyra më e qartë për të arritur një pazar është blerja e dorës së dytë. Nëse kjo ju tërheq, atëherë ne kemi një udhëzues se si të blini telefona inteligjentë të përdorur që dëshironi ti zotëroni.

Po shfaqet 1–24 nga 28 përfundime gjithsej

SHOPPING CART

close